נירו ניקיון משרדים

ליטוש חדרי מדרגות

ליטוש חדרי מדרגות

במשך הזמן, המדרגות שבחדר המדרגות מתחילות להשחיר ולקבל כתמים ולצבור לכלוכים שלא ניתן להסיר בעזרת חומרי ניקוי רגילים שמשיגים בסופר.

בחדר המדרגות נוצר בלאי ואפילו חומרי ניקיון חזקים לא יכולים להוריד את הכתמים והלכלוכים שמצטברים על הרצפה

ומה שנוצר בסופו של דבר זה מדרגה מוזנחת שהצטברו עליה כתמים ונזקים רבים. את חדר המדרגות המוזנח ניתן להפוך לחדר מדרגות חדש בתוך פעולה פשוטה- ליטוש.

מה זה ליטוש חדרי מדרגות?

ניקיון חדר המדרגות הוא מקום שעוברים בו לא מעט אנשים מדי יום וכתוצאה מכך המדרגות נשחקות במהלך הזמן ונוצר עליהם כתמים, שריטות וסדקים שמכערות את המדרגות.

ניקיון משרדים רגיל של המדרגות באמצעות מים וסבון לא יעזור להורדת הכתמים וגם חומרי ניקוי רבים (גם חזקים) לא יצליחו לתקן את הנזק שנגרם למדרגות.

בנוסף לכך, שום חומר לא יצליח לתקן את השריטות והסדקים שנגרמים לרצפה כך שרק ליטוש יככול לבצע את 2 הפעולות במקביל של ניקיון וסתימת סדקים ושריטות.

ליטוש חדרי מדרגות הוא תהליך שמתבצע בעזרת אנשי מקצוע ושילוב חומרים מתאימים עם כלי עבודה שרק הם יכולים לבצע את העבודה.

איך מתבצע הליטוש?

ליטוש חדרי מדרגות מתבצע בצורה שונה בהתאם לכל סוג רצפה. כל סוג רצפה מקבל את הליטוש המתאים לו על מנת שלא ייגרם לו נזק והוא ייהרס יותר ממה שהוא.

המדרגות דורשות ליטוש עדין על מנת שהן לא ייהרסו אחת לכמה שנים כדי לשמור על המראה הייחודי שלהן.

במסגרת הליטוש, מלטשים את גרם המדרגות ביסודיות ומקצועיות ולאחר מכן ממלאים את החריצים שנוצרו במדרגות.

לאחר מכן מלטשים שוב את המדרגות ומנקים אותם ודואגים שיתייבשו טוב.

לאחר הייבוש מורחים על המדרגות ציפוי שאוטם את המדרגות כדי למנוע חדירה של מים לרצפה, שחיקה ולכלוכים וכתמים להיספג במדרגות.

החומר שאותו מורחים על המדרגות שומר על מראה המדרגות נקי לאורך זמן. 

בליטוש חדרי המדרגות מתבצע תהליך שבו מסירים את השכבה הראשונה שמכילה כתמים קשים ופגמים עם מכונת ליטוש מיוחדת וחומרים מתאימים וכך המדרגות מקבלות מראה חדש ונקי.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: