נירו ניקיון משרדים

מחיר פוליש לרצפה

מחיר פוליש לרצפה

מחיר של פוליש לרצפה של ניקיון משרדים הוא דבר שאתם עלולים ליפול בו ולכן עליכם לבחור בחברה מקצועית שתתן לכם את המחיר הכי טוב לפוליש.

המחיר של שירותי ניקיון ואחזקה ופוליש לרצפה הוא חשוב כיוון שכל תקופה הרצפה דורשת מאיתנו לבצע פוליש ולכן עדיף לעשות פוליש במחיר טוב ולא יקר כי הוא לא דבר חד פעמי.

 

עפ״י מה נקבע מחיר פוליש לרצפה?

המחיר של פוליש לרצפה נקבע עפ״י מראה הרצפה (אם הוא שחוק מידי או לא), גודל הרצפה וסוג הפוליש המתאים.

פוליש לרצפה שחוקה מידי תעלה יותר מפוליש לרצפה שחוקה פחות כיוון שעם רצפה שחוקה יש יותר עם מה לעבוד. לרצפה שחוקה נצטרך לבצע ליטוש עדין ולכן המחיר שלו יהיה יותר גבוה מרצפה שהיא לא שחוקה יותר מידי. 

בנוסף, לא כל פוליש מתאים לכל סוגי המרצפות. הפוליש צריך להתאים לסוג המרצפת על מנת שלא לפגוע בה ולהרוס אותה. בנוסף, לכל פוליש יש מטרה אחרת ולכן לא כל פוליש מתאים לרצפה, צריך לדעת מה המטרה והדבר המתאים לרצפה ולאחר מכן להתאים את הפוליש.

ישנם המון סוגים של מרצפות והמחיר של פוליש משתנה בין כל סוג בגלל שהעבודה שנדרשת לגבי כל סוג של מרצפת הוא שונה.

 

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים פוליש? 

לפני שמזמינים פוליש לבית צריך לדאוג לפוליש איכותי ומקצועי כיוון שהפוליש מתבצע ע״י מכונת פוליש ולכן היא צריכה להיות טובה ומקצועית.

החברה צריכה להשתמש בחומרים איכותיים לפוליש על מנת שלא יהרסו לכם את 

לכן חשוב לבחור בחברה שמבצעת את הפוליש עם מכונות מקצועיות וכך תוכלו לקבל פוליש איכותי.

המחיר של הפוליש הוא לא פחות חשוב. לפני שמזמינים פוליש צריך לבדוק איזה חברה מציעה את המחיר הכי אטרקטיבי ואמין. חשוב מאוד לא ליפול למחירים זולים מידי כדי שלא תקבלו פוליש זול כמו המחיר, אבל גם פוליש יקר לא אומר שתקבלו פוליש איכותי וטוב. לכן בנוסף למחיר, צריך לבדוק המלצות. ההמלצות ייתנו לכם כיוון לחברה שעושה פוליש וכך תוכלו לשמוע מעוד אנשים על החוויה שלהם מאותה החברה.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: