נירו ניקיון משרדים

ניקיון דירות

ניקיון דירות

אם אתם עוברים לדירה חדשה וחושבים שלא צריך לדאוג לניקיון שלו לפני כניסתכם לדירה, אתם טועים. כאשר אתם עוברים לדירה יש המון לכלוך ואבק שלפעמים אתם לא מודעים אליו.

לעיתים ישנם גם דירות שרמת הלכלוך והאבק שמצטבר בהן הוא גבוה, ואתם לא מודעים אליהם. ישנם לכלוכים וכתמים שמצטברים ברצפה שחומרי הניקיון לא יכולים להוריד אותם. 

אז למה שלא תזמינו חברת שירותי ניקיון ואחזקה מקצועית שתנקה לכם את הבית באופן יסודי ותמנע מכם את כאב הראש והדאגה לגבי הניקיון השוטף של הבית? 

במה תלוי מחיר ניקיון הדירה?

מחירו של ניקיון לבתים משתנה בהתאם לגודל הדירה, המיקום שלה (מושבים, יישובים, כפרים וקיבוצים יכולים לעלות מעט יותר), סוג הרצפה (ישנםפרקטים, רצפה עם שטיח מקיר לקיר), סוג הניקיון (יסודי או כללי) הרצוי בעיניכם ולעיתים תלויה גם במספר החדרים.

ישנן חברות שמתמחרות את ניקיון הדירה לפי מספר החדרים בבית ויש כאלה שהולכים לפי מספר המטרים שהבית מכיל.

בנוסף, מחיר הדירה יתומחר לפי מספר אנשי המקצוע שמגיעים לבית. כיוון שהעובדים הם מקצועיים ומבינים את העבודה, ככל שיגיעו יותר אנשים לעיתים המחיר יהיה גבוה יותר.

איך ניקיון הדירות מתבצע?

חברת הניקיון שולחת איתה מספר עובדים לפי הצורך והעובדים מגיעים עם מכשירים וחומרי ניקוי מתאימים. כיוון שהרצפה משתנה מבית לבית, העובדים צריכים להתאים את חומרי הניקוי וסוג הניקיון למרצפות על מנת שלא יהרסו אותם.

ישנם בתים שצריכים גם פוליש, ליטוש והדברה.

איזה סוג פוליש מתאים לבית שלכם?

ישנם 3 סוגים נפוצים של פוליש- קריסטל, ווקס וסילר.

פוליש קריסטל- פוליש שנעשה עם כמה סוגים של חומרים. בכל שלב מחדירים לרצפה סוג חומר אחר.

פוליש ווקס- מריחת ווקס על הרצפה עם מכונה. המטרה של פוליש זה היא לתת אפקט מבריק לרצפה.

פוליש סילר- מריחת חומר על הרצפה.

המטרה של פוליש זה היא למנוע ללכלוכים לחדור לרצפה והוא גם נותן מראה מעט מבריק לרצפה. במקרה כזה אין צורך במכונה ואפשר למרוח את זה באמצעות רולר או מברשת.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם: